KONST / Litografier / Färglitografi 15538126
nr 1553 8126
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 160/450/II. Färglitografi, bildmått: 42x62 cm, yttermått inklusive ram: 60x78 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:38:27
28/7 17:18:08
100 kr
31/7 09:21:40
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson